POZNAJ NAS BLIŻEJ

Centrum Ogrodnicze Urbanikowie to wyjątkowe miejsce na ogrodowej mapie Krakowa.
W ofercie posiadamy kilka tysięcy gatunków i odmian roślin, w tym ogrodowe BONSAI.

Centrum Ogrodnicze Urbanikowie to wyjątkowe miejsce na ogrodowej mapie Krakowa. W ofercie posiadamy kilka tysięcy gatunków i odmian roślin, w tym ogrodowe BONSAI, krzewy formowane i szczepione oraz wiele produktów niezbędnych do pielęgnacji i wystroju ogrodów.

Działalność prowadzimy od 2000 roku. Od samego początku istnienia na rynku dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów. Rośliny w naszym Centrum są specjalnie wyselekcjonowane oraz otoczone fachową opieką, aż do momentu sprzedaży. Dzięki temu w ofercie znajdują się zdrowe, wypielęgnowane rośliny o wysokich walorach estetycznych.
Nasza oferta liczy kilka tysięcy różnych pozycji jednak ciągła praca i starania wpływają na ciągłe zwiększanie ilości dostępnych roślin oraz artykułów ogrodniczych. Stanowimy źródło kompleksowej oferty dla ogrodu oraz wystroju domu i jego otoczenia.

W celu zwiększenia różnorodności oferty roślinnej, współpracujemy z ponad 100 renomowanymi szkółkami z Polski i z zagranicy. Chętnie rozmawiamy z naszymi klientami i poznajemy ich oczekiwania, dzięki czemu niejednokrotnie nowe rośliny pojawiają się u nas pod wpływem opinii oraz rosnącego zainteresowania ze strony klientów.

Kadra Centrum Ogrodniczego Urbanikowie ma wykształcenie branżowe oraz zdobytą wiedzę praktyczną. Fakt ten sprawia, że każdy klient może liczyć na obszerne i fachowe doradztwo dotyczące roślin oraz opieki i pielęgnacji ogrodu.
Dla miłośników ogrodów szukających pomysłów i inspiracji, stale przygotowujemy sezonowe kompozycje roślinne, które swoimi połączeniami kształtów oraz barw pokazują piękno oraz różnorodność dostępnych u nas roślin.
Dodatkowo na stronie internetowej prezentujemy inspiracje ogrodowe oraz cenne porady i ciekawostki.

Klientom poszukującym odpowiednich dla siebie odmian a niedostępnych u nas, możemy
zaoferować pomoc w ich poszukiwaniu i zakupie. Dla tych osób, które są zainteresowane
nabyciem dużej ilości roślin lub takich które nie mieszczą się w typowym samochodzie
osobowym, zapewniamy transport do miejsca docelowego.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zaprezentowaną w dalszych częściach
strony oraz do odwiedzenia nas osobiście.

23

lata

2500

...i więcej gatunków
i odmian roślin.

150

Dostawców