Fachowa obsługa

Centrum Ogrodnicze Urbanikowie

W Centrum Ogrodniczym Urbanikowie znajdziesz wyjątkowe rośliny, niezbędne artykuły ogrodnicze oraz fachową obsługę i doradztwo.

Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, sadzeniu oraz pielęgnacji roślin. Dbanie o najwyższą jakość materiału roślinnego jest naszym priorytetem. Każdemu Klientowi, który poszukuje porady służymy naszą wiedzą oraz pomocą.

Umiejętne określanie potrzeb roślin oraz dostrzeganie zagrożeń w postaci chorób i szkodników wpływa pozytywnie na wysoką jakość oferowanych przez nas roślin.

Zawsze chętnie pomożemy
przy zakupie

Fachowe doradztwo

Fachowe doradztwo

Nasza kadra ma wykształcenie branżowe oraz zdobytą wiedzę praktyczną. Pomożemy Państwu wybrać roślinę, która będzie odpowiednia do danego typu ogrodu. Wyjaśnimy także jak odpowiednio opiekować się roślinami i jak pielęgnować ogród, aby przez wiele lat wyglądał pięknie. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie Klienta ze swojego zakupu, dlatego zawsze pokazujemy zalety oferowanych u nas roślin oraz pomagamy określić optymalne warunki dla ich wzrostu.

Profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa

Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Nasze centrum jest firmą rodzinną, co pozytywnie przekłada się na relacje z naszymi Klientami. Podchodzimy indywidualnie do każdego zagadnienia wiedząc, że każdy Klient ma swoje odmienne oczekiwania i postrzeganie ogrodu. Zapewniamy pomoc w wyborze roślin oraz ich zapakowaniu i załadunku.

Transport

Transport

W przypadku zakupu dużych ilości roślin lub takich które nie mieszczą się w typowym samochodzie osobowym, oferujemy transport do miejsca docelowego. Szczegóły oraz koszty są uzgadniane indywidualnie.